Říjen 2014

[Happy Birthday] Janel Parrish

30. října 2014 v 0:00 | Faith
Před dvěma dny jsme tu měly narozeniny její kolegyně z Pretty Little Liars - Troian Bellisario - a dneska slaví zase Janel Parrish, která v seriálu ztvárnila Monu Wandervaal. Všechno nejlepší :)


[Happy Birthday] Troian Bellisario

28. října 2014 v 0:00 | Faith
Narozeniny má jedna z hlavních postav seriálu Pretty Little Liars Troian Bellisario - Spencer Hastings. Všechno nejlepší :3


[Happy Birthday] Tyler Posey

18. října 2014 v 0:00 | Faith
Všechno nejlepší našemu drahému Scottovi McCallovi! Posey je v podstatě hlavní postavou seriálu Teen Wolf, ale rozhodně se na nikoho nepovyšuje. Právě v Teen Wolf poznal svého nejlepšího kamaráda na život a na smrt Dylana O'Briena (O'Brosey).


[Happy Birthday] Hugh Jackman

12. října 2014 v 0:01 | Faith
Kromě Tylera dneska slaví ještě Hugh Jackman, úžasný herec, který je v poslední době znám hodně jako Wolverine z filmů X-Men. Všechno nejlepší! :)


[Happy Birthday] Tyler Blackburn

12. října 2014 v 0:00 | Faith
Dneska má narozeniny Tyler Blackburn, který se před nedávnem vrátil na obrazovky v seriálu Pretty Little Liars jako Caleb, poté, co skončil ve spin-offu Ravenswood. Můžu říct, že se Tyler za tu dobu velmi změnil. Všechno nejlepší, hodně zdraví, lásky a štěstí :)


[Happy Birthday] Holland Roden

7. října 2014 v 0:00 | Faith
Právě teď slaví narozeniny moje inspirace, můj vzor snad ve všem - Holland Roden. Poprvé jsem ji poznala, když jsem začala sledovat Teen Wolf, kde hraje Lydii, ale na první pohled mi byla sympatická. Holland je strašně energická, vtipná a krásná, takže jí přejeme jen to nej, zdraví, lásku, štěstí na další úspěchy jako Teen Wolf a hlavně aby zůstala jaká je :33


[Happy Birthday] Leigh-Anne Pinnock

4. října 2014 v 0:00 | Faith
Dnešek patří hvězdě ze skupiny Little Mix Leigh Pinnock. Tahle holka je součástí skupiny, která jako vůbec první v historii vyhrála X Factor. Přejeme všechno nejlepší, spoustu úspěchu a ať je hlas pořád tak úžasný. Zbytek už znáte :)