Červen 2015

Návštěvnost (15.06. 2015 - 21.06. 2015)

22. června 2015 v 20:07 | Faith | (c) ordinharry |  Návštěvnost
Návštěvnost za minulý týden (15.06. 2015 - 21.06. 2015) je:

Pondělí3
Úterý3
Středa1
Čtvrtek2
Pátek7
Sobota13
Neděle7
Celkem36


Návštěvnost (8.06. 2015 - 14.06. 2015)

22. června 2015 v 20:06 | Faith | (c) ordinharry |  Návštěvnost
Návštěvnost za minulý týden (8.06. 2015 - 14.06. 2015) je:

Pondělí3
Úterý4
Středa0
Čtvrtek3
Pátek6
Sobota1
Neděle2
Celkem19


Návštěvnost (1.06. 2015 - 7.06. 2015)

22. června 2015 v 20:05 | Faith | (c) ordinharry |  Návštěvnost
Návštěvnost za minulý týden (1.06. 2015 - 7.06. 2015) je:

Pondělí3
Úterý4
Středa3
Čtvrtek7
Pátek3
Sobota2
Neděle3
Celkem25


Návštěvnost (25.05. 2015 - 31.05. 2015)

22. června 2015 v 20:03 | Faith | (c) ordinharry |  Návštěvnost
Návštěvnost za minulý týden (25.05. 2015 - 31.05. 2015) je:

Pondělí3
Úterý4
Středa2
Čtvrtek3
Pátek2
Sobota2
Neděle4
Celkem20


Návštěvnost (18.05. 2015 - 24.05. 2015)

22. června 2015 v 19:59 | Faith | (c) ordinharry |  Návštěvnost
Návštěvnost za minulý týden (18.05. 2015 - 24.05. 2015) je:

Pondělí2
Úterý3
Středa2
Čtvrtek2
Pátek1
Sobota2
Neděle4
Celkem16

Salvation (03)

22. června 2015 v 0:12 | Faith | (c) ordinharry |  Salvation - SPN
Title: Salvation
Author: Faith
Fandom: Supernatural
Přístupnost: pro všechny (zatím)
Plot: Claire strávila většinu svého života schováváním se. Před démony a dalšími magickými stvořeními, kteří se jí celou věčnost pokouší najít. Po smrti svých rodičů už má schovávání plné zuby a rozhodne se žít normální život bez toho, aniž by se strachovala zla na každém rohu. Stačí drobné polevení v ostražitosti a temné síly si k ní pomalu, ale jistě nacházejí cestu. Zasáhnou Castiel, Sam a Dean včas? Nebo už bude příliš pozdě?
Copyright: Prosím nekopírovat! Příběh i (budoucí) obrázek k příběhu mé vlastní tvorby! Děkuju za pochopení.
Pozn. autora: Minulý díl měl méně než 4 stránky ve wordu, tento má více jak 4 stránky (5) a i tak je jen takovým vyplňovacím dílem, pokud mi rozumíte :D trval douho, protože jsem upřímně nevěděla, co napsat :D chtěla jsem mít před všechnou tou akcí ještě nějaký oddechový díl a trochu vám přiblížit charakter Claire, ale mám pocit, že jsem tam nevmáčkla dost informací (:D) podle kterých byste mohli Claire soudit... Ten konec je takový slibující konečně nějaké drámo, tak snad zanecháte nějaké komentáře, vaše názory, ať vím, co mám zlepšit :) - Faith
P. S. Co s těmi psy? Miluju je! A možná jsem to trochu přehnala :D


Tady by se koukalo na fotbal, pomyslel si Dean a rozhlížel se dál. Protější stěna nebyla celá, byl zde vstup do kuchyně, bez dveří. Když šel chodbou minul několik dveří, pravděpodobně koupelna, záchod a další věci, co snobský bohatý holky potřebují mít jako speciální místnost. Pravděpodobně jedny z těch dveří vedou do půl kilometrové šatny nacpané oblečením k prasknutí.
Claire Deana obešla a zastřela závěsy na těch velikých oknech. Potom rozsvítila světlo. "Nic tady není, můžeš se uklidnit F.B.I.," ušklíbla se na něj.
Dean se na ni zamračil. Už měl na jazyku kousavou odpověď, když ho najednou něco povalilo na zem, stejně tak Sama a Claire.

Napište o preference...

19. června 2015 v 23:20 | Faith | (c) ordinharry
Pokud nevíte o čem je řeč, ZDE si můžete přečíst, co to preferences vlastně jsou.
ZDE se dostanete do rubriky, kde můžete přímo z preferences vybírat.

Jak si "objednat" preferenci?
Do komentářů pod tento článek napište:
1. Fandom
2. Situaci, ve které se ocitnou/ocitnete (spárování na školní projekt/vejde do pokoje, když se převlíkáte/odhalí vám existenci nadpřirozena/pohádáte se/usmíříte se po hádce...)
3. Charaktery, které mám do této preference vložit (může jich být kolik jen budete chtít - seznam postav, o kterých píšu najdete kousek níže :))

A to je vše, co potřebuju! Pak už jen stačí počkat, než si najdu chvilku na sepsání a co nejdříve zveřejním, nebojte :D

Postavy fandomů, které píšu (seznam se může rozrůstat, jak o postavy, tak o fandomy):

Supernatural - Dean, Sam, Castiel, Gabriel, Lucifer, Kevin, Charlie, Jo, Ellen, Bobby, John Winchester, Mary Winchester...

Teen Wolf - Scott, Stiles, Derek, Jackson, Aiden, Allison, Lydia, Parrish, Liam, Kira, Malia, Peter, Mr. Argent, Sheriff Stilinski, Mama McCall, Brett...

Marvel - Tony Stark, Steve Rogers, Clint Barton, Natasha Romanov, Thor, Loki, Bruce Banner, Pietro Maximoff, Wanda Maximoff, Vision, Bucky Barnes, Nick Fury, Phil Coulson, Grant Ward, Leo Fitz, Jemma Simmonsová, Skye, Peggy Carter, Falcon, Ant-Man, Maria Hill...

The Vampire Diaries - Stefan, Damon, Klaus, Elijah, Kol, Jeremy, Elena, Caroline, Katherine, Tyler, Bonnie, Matt, Alaric, Jenna, Rebekah, Enzo, Kai, Hayley, Lexi...

One Direction - Harry, Zayn, Louis, Liam, Niall, Josh

The Vamps - James, Connor, Tristan, Brad

The 100 - Bellamy, Jasper, Octavia, Clarke, Finn, Raven, Lincoln, Monty, Murphy, Wells...

The Originals - Klaus, Elijah, Kol, Rebekah, Marcel, Davina, Hayley, Kaleb, Camille...

Co jsou to preferences??

19. června 2015 v 22:50 | Faith | (c) ordinharry
Moc dobře vím, že s mým přidáváním je to hrozné, ale ve škole nás teď nenechali ani pořádně vydechnout...
Právě proto nyní potřebuju vypnout... a nejlépe se mi vypne a odpočívá při psaní, takže se do toho mám v plánu pořádně ponořit :D zároveň chci na blogu konečně rozjet všechny projekty a rubriky a začnu dneska rubrikou preferences :)

A co jsou to vlastně tyhle preference?


Každý z nás čte knihy, kouká na seriály/filmy nebo poslouchá hudbu. Je takovým nepsaným pravidlem, že si vždy s nějakým charakterem vytvoříme pouto. Zkrátka jej máme radši než jiné postavy. A každé správné praštěné fanynky, které píšou či čtou fanfiction o těchto postavách rády sní. Představují si, jak by jejich setkání, vztah atd. fungovalo v určitých situacích.
Frázi Preferences můžete znát především z tumblr, kde jsem se s tímto druhem fanfikce setkala i já. Velmi se mi to zalíbilo a strávila jsem i několik hodin čtením preferencí o postavách z Teen Wolf, Supernatural, The Vampire Diaries atd.
Nejlepší na těchto preferencích je to, že nemusíte číst obsáhlé články. Stačí si jen najít vaši oblíbenou postavu a přečíst si preferenci týkající se této postavy.
Například The Vampire Diaries preference; zajímá vás, jak by reagoval například Stefan na vaši proměnu v upíra? Stačí si najít odstaveček týkající se Stefana a přečíst si ho! Poté můžete číst dál, jaké by byly reakce dalších postav (např.: Damona, Klause, Jeremyho, Eleny, Caroline, nebo Bonnie... a takhle bych mohla pokračovat :D)
Někdy to bude jedna z mála šancí, kdy si budete moct něco o některých postavách přečíst, protože některé osoby nebo páry nemám zrovna v lásce a pravděpodobně povídku na tento pairing asi nenapíšu (sorry Klaroline, Bellarke shippers...), předem se tímto omlouvám :)

Pokud jste alespoň něco pochopili a neodradila jsem vás, můžete se podívat SEM a např. požádat o nějakou preferenci se svými oblíbenci, a nebo SEM a podívat se na preferences, které byly zatím sepsány :)

Vaše Faith xoxo

I am so sorry...

19. června 2015 v 22:23 | Faith | (c) ordinharry |  Diary
Velmi se omlouvám za svou dlouhou neaktivitu, ale ve škole si zjevně tenhle poslední měsíc všichni profesoři mysleli, že nemáme nic lepšího na práci než sedět a učit se denodenně dvacet stránek na testy a zkoušky z každého předmětu...
Potřebuju nyní trochu vypnout a nejlehčí způsob jak to udělat, je skrze psaní, takže žhavím word a pouštím se do toho :D
Snad se najde pár dušiček, které si to potom budou ochotné přečíst :)

(kvalita nic moc, ale to abyste věděli, že opravdu poctivě píšu :D)

Momentálně se nejvíce věnuji psaní Supernatural povídky Salvation, ale mám opravdu hodně plánů, které se chystám v nejbližší době rozjet, počínaje preferences a konče rozvrhem přidávání :)
snad se mi povede sepsat si několik dílů dopředu, abyste už nemuseli tak dlouho čekat :)

xoxo Faith