Co jsou to preferences??

19. června 2015 v 22:50 | Faith | (c) ordinharry
Moc dobře vím, že s mým přidáváním je to hrozné, ale ve škole nás teď nenechali ani pořádně vydechnout...
Právě proto nyní potřebuju vypnout... a nejlépe se mi vypne a odpočívá při psaní, takže se do toho mám v plánu pořádně ponořit :D zároveň chci na blogu konečně rozjet všechny projekty a rubriky a začnu dneska rubrikou preferences :)

A co jsou to vlastně tyhle preference?


Každý z nás čte knihy, kouká na seriály/filmy nebo poslouchá hudbu. Je takovým nepsaným pravidlem, že si vždy s nějakým charakterem vytvoříme pouto. Zkrátka jej máme radši než jiné postavy. A každé správné praštěné fanynky, které píšou či čtou fanfiction o těchto postavách rády sní. Představují si, jak by jejich setkání, vztah atd. fungovalo v určitých situacích.
Frázi Preferences můžete znát především z tumblr, kde jsem se s tímto druhem fanfikce setkala i já. Velmi se mi to zalíbilo a strávila jsem i několik hodin čtením preferencí o postavách z Teen Wolf, Supernatural, The Vampire Diaries atd.
Nejlepší na těchto preferencích je to, že nemusíte číst obsáhlé články. Stačí si jen najít vaši oblíbenou postavu a přečíst si preferenci týkající se této postavy.
Například The Vampire Diaries preference; zajímá vás, jak by reagoval například Stefan na vaši proměnu v upíra? Stačí si najít odstaveček týkající se Stefana a přečíst si ho! Poté můžete číst dál, jaké by byly reakce dalších postav (např.: Damona, Klause, Jeremyho, Eleny, Caroline, nebo Bonnie... a takhle bych mohla pokračovat :D)
Někdy to bude jedna z mála šancí, kdy si budete moct něco o některých postavách přečíst, protože některé osoby nebo páry nemám zrovna v lásce a pravděpodobně povídku na tento pairing asi nenapíšu (sorry Klaroline, Bellarke shippers...), předem se tímto omlouvám :)

Pokud jste alespoň něco pochopili a neodradila jsem vás, můžete se podívat SEM a např. požádat o nějakou preferenci se svými oblíbenci, a nebo SEM a podívat se na preferences, které byly zatím sepsány :)

Vaše Faith xoxo
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama