Září 2015

Salvation (04)

16. září 2015 v 21:46 | Faith | (c) ordinharry |  Salvation - SPN
Edit 9/11/2015: Hrozně se omlouvám za svou dlouhou neaktivitu, ale škola je svině :D každopádně pro vás v tichosti v koutku mého pokojíčku připravuji nové části nejen tohoto příběhu :) Zároveň má Salvation nový cover, který jsem povídce dala i na wattpadu a bude tady min. dokud si nenajdu čas a inspiraci na opravdový blogový obrázek ;D
- Faith

Title: Salvation
Author: Faith
Fandom: Supernatural
Přístupnost: pro všechny (zatím)
Plot: Claire strávila většinu svého života schováváním se. Před démony a dalšími magickými stvořeními, kteří se jí celou věčnost pokouší najít. Po smrti svých rodičů už má schovávání plné zuby a rozhodne se žít normální život bez toho, aniž by se strachovala zla na každém rohu. Stačí drobné polevení v ostražitosti a temné síly si k ní pomalu, ale jistě nacházejí cestu. Zasáhnou Castiel, Sam a Dean včas? Nebo už bude příliš pozdě?
Copyright: Prosím nekopírovat! Příběh i (budoucí) obrázek k příběhu mé vlastní tvorby! Děkuju za pochopení.
Pozn. autora: Moc se omlouvám, ale neměla jsem přístup k internetu, protože mi ho tatínek vypnul (důvod ještě stále neznámý), ale mezitím jsem sepsala díl a další je také téměř hotový, tak vám je sem dávám. Tenhle díl je takový... meh :) - Faith
Btw. Měl by někdo zájem číst povídku s agentem 007? :D a taky povídku na PLL?? :DD


Sam se zhluboka nadechl a připravil na budoucí lamentování svého bratra. Přešel k pohovce a zatřásl jeho ramenem. "Deane," nic, žádná reakce, starší Winchester dál klidně spal, "Deane, budíček sakra!" zatřásl s ním silněji a potom ho ještě praštil. To už sebou Dean škubl a šokovaně zamrkal.
"Co se děje?" zeptal se rozespalým hlasem, porozhlédnul se kolem, pak - když zjistil, že jsou všichni v pořádku - si znovu položil hlavu a zavřel oči.
"Claire je pryč," odpověděl Sam a založil si paže na hrudi.
"Cože?!" vytřeštil Dean tentokrát oči dokořán a prudce se posadil. To se mu snad jenom zdá!