Červen 2016

Touch Me - A New Teacher (01)

20. června 2016 v 20:31 | Faith | (c) ordinharry |  Touch Me
http://67.media.tumblr.com/72ed376976e053d656506762cdfc8025/tumblr_inline_nuw6nv056H1sccn28_500.gif

Title: Touch Me
Author: Faith
Category: The 100 Fanfiction
Warnings: Original Character, College!AU
Prosím nekopírovat příběh!

V rychlosti jsem si zapnula kabát a nazula boty.
"Proč proboha děláš takový rachot? Kam pospícháš?" objevila se ve dveřích předsíně Clarke, moje drahá spolubydlící. Její blonďaté vlasy jí na hlavě trčely do všech stran a oči měla otevřené jen do malých škvírek. Kdybych tak nepospíchala, tak se možná i zasměju tomu, jaké strašidlo z ní je. Jenomže musím letět, zatímco ona si může ještě nejméně hodinu spát, protože první přednášku má až někde v jedenáct.
"Na přednášku, jdu pozdě!" vzala jsem si i šálu a omotala si ji kolem krku. Možná podle kalendáře ještě nebyla zima, ale počasí už na to rozhodně vypadalo.
"Dobře, v kolik dneska končíš? Měla by přijít ta holka, která se má nastěhovat, abychom se seznámily!"
"Pokusím se to stihnout!" vyhrkla jsem, popadla tašku a vyběhla z bytu.

Admin is Alive!

19. června 2016 v 19:56 | Faith | (c) ordinharry |  Diary

Táákže, jak bych začala? Hodně dlouho jsem tady nebyla, což mě velmi mrzí, ale škola byla přednější, vzhledem k tomu, že mě příští rok čeká maturita a přijímačky na vysokou, tak bylo potřeba si trochu ujasnit život a co budu dělat dál -.-.
Nic sice ujasněné nemám, ale jsem zpátky.

Chtěla bych tady pár věcí změnit (zase) a věnovat tomu mnohem více pozornosti. První mě zajímá, pokud mě vůbec ještě někdo má v affs, jinak začnu od začátku :) pokud někdo celou tu dobu vydržel a nepřestal ve mně věřit, že se vrátím, tak mu móóc děkuju :)

Tenhle blog bude nadále převážně o fanfictions, ale chtěla bych si ho i trochu zosobnit, tak se připravte i na moje vlastní články plné mých (ne)originálních keců :DD Doufám, že mě múza zase brzo políbí a já se budu moct vrátit ke psaní :)
Faith